Jesteśmy oddziałem otwartym w 2012 r. w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 80.siła 2

Naszym atutem jest kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

 

 

 

 

 

DSC04171

Dla dobra naszych Klientów analizujemy rynek i wybieramy z niego najbardziej korzystne i praktyczne rozwiązania, przykładając najwyższą staranność do serwisu i pomocy w realizacji zawartych umów.

 

 

 

 

20141114_091247

Działamy we współpracy z naszym strategicznym partnerem: Multiagencją CSU Alfa Sp. z o.o. z Katowic.

 

 

Zależy nam na długoletniej współpracy. Wychodzimy z założenia, że jak podejmujemy z kimś współpracę, to na całe życie. Dbamy o to aby być godnym zaufania i oczekujemy tego w drugą stronę. W końcu z usług w tej branży korzysta się przez całe życie i wiele pokoleń.

Ogromną wagę przywiązujemy do tego aby naszych klientów obsługiwać kompleksowo, oferując szereg dopasowanych na wymiar rozwiązań z rynku ubezpieczeniowego. Pamiętamy o ważnych dla klientów terminach i jesteśmy do dyspozycji na każdy telefon. Z doświadczenia wiemy, jak dobrze jest mieć swojego zaufanego doradcę czy agenta, który pamięta o wszystkim i prowadzi Twoje sprawy, które nie zawsze wydają się być jasne i oczywiste.

Stawiamy sobie za punkt honoru profesjonalną obsługę aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy ponadto otwarci na współpracę z osobami chcącymi rozwinąć skrzydła w zawodzie doradcy i agenta ubezpieczeniowego, a także z firmami, z którymi wzajemne usługi mogą się uzupełniać.
Wiemy, że zawód doradcy finansowego i agenta ubezpieczeniowego to zawód z przyszłością, ponieważ klienci zawsze będą stawiać na profesjonalną, rzetelną, uczciwą i godną zaufania obsługę.

Kierując się słowami jednego z mentorów: „na zachodzie Europy agent ubezpieczeniowy jest tak samo ceniony jak notariusz, prawnik czy lekarz”, dążymy do tego aby i w Polsce kształtować taki obraz i przyczynić się do takiego wizerunku swoim przykładem. Wartość dodana jaką dajemy powoduje, że możesz być spokojny o tematy jakie nam powierzysz.

W końcu pracujemy by służyć.

Zespół SIŁA Ubezpieczeń